Specializovaný dělník ve výrobě

Nitto Denko Czech, s.r.o.

Místo práce
Těžební 4, 62700 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
20.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
19.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- OPERÁTOR VÝROBY
- jde o manuální práci na lince pro výrobu základního materiálu
- příprava materiálu, nastavení a obsluha stroje, následná kontrola a rozlišení kvality výrobků
- příprava balícího materiálu pro vyrobené díly
- příprava výrobků k expedici pro jednotlivé klienty (automobilový průmysl)
- zaškolení na další specializované pozice (teamleader, material handler...)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní příležitost ve stabilní a silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
- mzda 105,- Kč/ hod. + příplatky dle ZP + další příplatky za specializované činnosti (cca 18 - 22.000,- Kč dle směn) a pravidelný roční nárůst mzdy na základě hodnocení zaměstnance
- práci na plný úvazek
- smlouvu na dobu určitou 1 rok, s možností následného prodloužení na dobu neurčitou
- pracovní režim: týden NOČNÍ (22-6h) – týden ODPOLEDNÍ (14-22h) – týden RANNÍ (6-14h) od PONDĚLÍ do PÁTKU a pravidelné střídání
- směna trvá 7,5 hod + 30 min pauza
- přidělení mentora po dobu Vašeho zaučení
- 21dnů dovolené (a postupný nárůst)
- příjemné, moderní, bezpečné a čisté pracovní prostředí v Brně na Černovických terasách
- benefity: docházkový bonus 2.000,- Kč, 13. plat + věrnostní BONUSY, časové docházkové konto, stravenky, dotovaná MULTISPORT karta, vánoční večírek a balíček pro děti zaměstnanců, wifi zdarma, zajištění pitného režimu, pizza day, parkování před budovou pracoviště, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, možnost využití speciálních podmínek zvýhodněných bankovních programů či zapojení do firemní telefonní sítě a další

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice Specializovaný dělník ve výrobě zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE ve formátu WORD.

Děkujeme za Vás čas, Nitto Denko Czech.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- nástup: IHNED
- pečlivost, odpovědnost a dobrou pracovní morálku
- fyzickou zdatnost, samostatnost a logický úsudek
- předchozí praxe není podmínkou
- 3směnný provoz a to od pondělí do pátku, dobrovolné sobotní směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Nitto Denko Czech s.r.o. je jednou z více než 100 poboček japonské nadnárodní korporace Nitto Denko. Hlavní aktivity závodu v České republice se soustředí na automobilový trh, se zaměřením na výrobu výztužných a tlumících pryžových materiálů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3155985  Dátum zverejnenia: 9.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19.000,-