Regionální zástupce – externí spolupracovník

Novasol s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
průměrný výdělek 25.000 - 50.000,-czk/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost NOVASOL s.r.o. zabývající se zprostředkováním pronájmu rekreačních objektů pro krátkodobé pobyty v České a Slovenské republice zahraničním zákazníkům, hledá pro oblast ČR a SR externího spolupracovníka pro uzavírání smluv o zprostředkování pronájmu rekreačních objektů. Formou dohody.

Náplň práce:

Budete pověřeni rozšířením nabídky NOVASOL:

• Hledání rekreačních objektů vhodných pro krátkodobý pronájem a uzavírání smluv s majiteli
• Průzkum terénu, návšteva rekreačního objektu, poradenství pro majitele, kategorizace ubytování dle kvality a ceny
• Fotografování, popis objektů
• Péče o stálou klientelu
• Řešení reklamací a stížností majitelů
• Pravidelná tvorba raportů a jejich zasílání odpovědnému nadřízenému

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stanete se součástí našeho týmu NOVASOL
• Individuální přístup
• Průběžné školení
• Náležité ohodnocení - vysoká odměna za podepsanou smlouvu, provize ze zisku za každou zaplacenou objednávku
• Připravené materiály: formy smlouvy, letáky, vizitky, brožury
• Garance platby

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

komunikace, obchod, cestovní ruch

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Jste komunikativní a samostatný typ
• Máte k dispozici vlastní automobil
• Jste energický a motivovaný chutí rozvíjet činnost společnosti NOVASOL po celé ČR či SR

Požadujeme:
• Komunikační schopnosti
• Umění vyjednávat
• Příjemné a kulturní vystupovaní
• Pečlivost
• Samostatnost
• Spolehlivost
• Časová flexibilita
• Znalost fotografování
• Vlastní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NOVASOL je jeden z největších poskytovatelů ubytování v soukromí v Evropě. Na trhu působí již od roku 1968 a nabízí 40.000 rekreačních objektů ve 29 zemích Evropy.
ID: 3591591  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: průměrný výdělek 25.000 - 50.000,-czk/měsíc