Technik – hightech větrání a hasicí systémy

Novitim s.r.o.

Místo práce
Radotín, Praha 16, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Návrh řešení digestoří, větracích podhledů, přívodu vzduchu a hasicích systémů.
• Zpracování technické a cenové nabídky.
• Úzká spolupráce s obchodníkem.
• S dodavateli a výrobci komunikace v angličtině (především email a telefon).
• Účast na tendrech.
• Spolupráce s projektanty, investory...
• Servisní zásahy na stavbách – odborné zprovoznění systémů, pravidelný servis, cca 10% pracovní doby.
• Velmi pestrá práce – každá zakázka je originál.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Hlavní pracovní poměr.
• Hledáme jak nadšené absolventy, tak i zkušené matadory
• Možnost pracovat se špičkovou technologií.
• Plat 30.000-60.000 Kč.
• Možnosti dalších bonusů.
• Školení a odborné vzdělávání (i u zahraničních dodavatelů).
• Práci, kde každý projekt je originál.
• Mobil a notebook.
• Auto přidělené k jednotlivým projektům, občasné výjezdy.
• Stravenky.
• Finanční bonusy.
• Možnost příspěvků na penzijní a životní pojištění.
• Zázemí příjemné rodinné firmy.
• Individuální a férový přístup.
• Nástup dle domluvy, možno ihned.
• Kancelář v Praze – Radotíně, projekty po celé ČR a SR.

Informace o náboru

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a pak na osobním pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sportovní, zábavní a rekreační činnosti

Do tandemu k obchodníkovi, hledáme jeho pravou ruku – technického experta v oblasti hightech větrání a hasicích systémů do velkých profesionálních kuchyní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru.
• Schopnost základní práce v AutoCAD.– není podmínkou.
• Touhu po získání nových vědomostí a nadšení do oboru.
• ŘP skupiny B.
• AJ na komunikativní úrovni.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3799494  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 60 000 Kč/měsíc