Obchodní zástupce – Měřící a kalibrační přístroje - HPP, Sick days, Flexibilita

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Prodej měřících a kalibračních přístrojů po celé ČR
• Poradenství zákazníkovi
• Prezentace a zaškolování používání přístrojů
• Udržování dlouhodobých vztahů (práce s naší databází)
• Hledání nových obchodních příležitostí v oblasti průmyslu, výroby, energetiky…
• Vytváření nabídek pro klienta, práce v CRM
• Práce v terénu a v kanceláři (zhruba půl na půl)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující ohodnocení – fix 28.000-40.000 Kč (dle praxe a schopností)
• Procento z obratu – je pouze na vás kolik to bude
• Možnost jak pro zkušené uchazeče, tak šikovné absolventy
• HPP
• Flexibilní pracovní dobu
• Firemní auto
• Mobil
• Notebook
• Sick days
• Příspěvky na pojištění – dle vašich preferencí
• Vlastní organizaci práce – jak si to uděláte, tak to bude
• Plnohodnotné zaučení – nikdo vás nehodí „do vody“
• Portfolio našich spokojených klientů
• Stravování v okolí
• Profesní růst – záleží na vaší šikovnosti
• Odborné vzdělávání
• Cafeterie – neomezené množství kávy, čaje…
• Šanci naučit se zajímavým věcem, které vás posunou o kus dál
• V případě zájmu možnost si udělat vyhlášku č. 50
• Nabídku jedinečných přístrojů
• Firemní akce (vánoční akce, teambuildingy, narozeniny…)
• Férového šéfa
• Další vzdělávání – záleží na vás
• Nástup dle dohody
• Kancelář na Praze 4, zakázky po celé ČR

Informace o náboru

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a potom na online pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Oblastí měřících zařízení, kalibračních přístrojů a technických konzultací se zabýváme už 28 let. Jsme profíci, co si zakládají na svých znalostech, a proto hledáme dalšího nadšence, kterého to s námi bude bavit!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Buď vzdělání v elektrotechnickém směru
• Nebo praxi v oblasti silnoproud, slaboproud (ať už na pozici technika nebo obchodníka)
• ŘP sk. B
• Nabízíme šanci jak pro zkušené uchazeče, tak pro „zapálené“ absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3911229  Dátum zverejnenia: 12.5.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc