Marketingový ředitel – pro designovou a výrobní společnost

Novitim s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně hledáme kolegu na pozici marketingového ředitele, který dokáže naše výrobky více přiblížit zákazníkům jak v ČR, tak i v zahraničí, který převezme marketingovou strategii a komunikaci celé společnosti a jejich zahraničních poboček do svých rukou a kreativním způsobem ji posune zase o kus dál.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čím Vás podpoříme?

Nadstandardním a motivujícím ohodnocením, nabídkou práce na plný úvazek, flexibilní pracovní dobou, notebookem, mobilním telefonem, výbornými obědy z naší kuchyně, 25ti dny volna ročně... Také u nás určitě budete mít dostatek prostoru pro vaši vlastní invenci a hlavně vám pomůže menší tým kolegů, kteří s vámi budou konkrétně řešit všechny oblasti marketingu.
Počítejte s tím, že s námi budete většinu času trávit v našich krásných a inspirativních prostorech Bílovického areálu (okres Uherské Hradiště), který je plný nadšených lidí s otevřenou myslí a dobou náladou.

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My Vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme Vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Navrhujeme a vyrábíme městský mobiliář, který zpříjemňuje lidem pobyt ve městech a parcích téměř ve všech koutech světa. Jsme firma s dlouholetou tradicí, ale zároveň inovativním přístupem a silnou vůlí růst. Dbáme na preciznost, vysokou kvalitu a komfort všech produktů, které uvádíme na trh.
A v neposlední řadě jsme skvělý tým lidí, které prostě práce baví…!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud jste člověk se vztahem k designu a architektuře a máte rád výzvy, tak vám právě nabízíme skvělou příležitost, jak společně s námi dál budovat a posilovat značku firmy, která patří mezi špičku ve svém oboru.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3980361  Dátum zverejnenia: 1.10.2020