Asistent/ka exportu s AJ

Novitim s.r.o.

Místo práce
Bílovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
mobil, notebook, prémie, bonusy, kurzy, zahraniční cesty, flexibilní pracovní doba, home office, sickdays, využití AJ, stravování na pracovišti, kariérní růst

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete prodávat krásné věci do celého světa? Máte vztah k designu a moderní architektuře?
Jsme předním českým výrobcem designového městského mobiliáře s realizacemi po celé Evropě i v zámoří. Pro posílení našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici asistenta nebo asistentky exportu s angličtinou.

Co bude náplň vaší práce:
• udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími partnery
• komunikace s finálními zákazníky, distributory, s naší výrobou a dalšími odděleními
• vyhledávání nových projektů a nových obchodních partnerů
• dohled nad logistikou, přepravou a objemem zakázek
• celková koordinace zakázek zahraničních partnerů – od přijetí objednávky až po export zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabízíme:
• práci na HPP
• atraktivní finanční ohodnocení + roční prémie ve výši až 3 mezd
• mobilní telefon, notebook
• 25 dní dovolené + sickdays
• kreativní a samostatnou práci
• kariérně u nás růst
• zajímavé zahraniční cesty
• pružnou pracovní dobu
• po uvolnění vládních nařízení se můžeme domluvit na pravidelné práci z domova (např. 1 den v týdnu)
• příspěvek na stravování v naší firemní jídelně
• možnost propagovat český design v zahraničí
• podporu ve výuce cizích jazyků
• kanceláře v Bílovicích u Uherského Hradiště
• nastoupit můžete hned jak si plácneme

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

Design, architektura, strojírenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technika, strojírenství, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás očekáváme:

• velmi dobrou znalost AJ – budete komunikovat ústně i písemně s obchodními partnery na denní bázi
• praxi s administrativou, výhodou je znalost systému SAP
• vynikající komunikativní dovednosti a aby vás komunikace s lidmi hlavně bavila
• dynamickou, kreativní a ctižádostivou povahu
• obchodní talent
• ochotu cestovat do zahraničí
• pozitivní vztah k technice, designu a architektuře
• znalost dalšího cizího jazyka (němčina, italština, ruština) bude výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4047567  Dátum zverejnenia: 16.3.2021