C++ Developer

Novitim s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsícPěkná mzda + prémie a bonusy, příspěvky na stravování, vzdělání, sport, cafetérie, flexibilní pracovní doba, home office, příjemný a rodinný tým, zázemí klidné kanceláře

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nejsme žádnými nováčky, už 25 let šijeme našim klientům IT řešení na míru, propojujeme světy podnikových komunikací, bezpečnosti, infrastruktury a software. Vnášíme do toho rychlost a precizní analytiku, někdy se dotýkáme i umělé inteligence. Je nás už více jak dvě stě, ale bereme se pořád jako jedna rodina. Do téhle fajn party hledáme teď C++ developera do Brna.
C++ je ti blízké a chceš pracovat na softwaru, který ovládá moderní elektronové mikroskopy? Pak právě pro tebe jsou sepsané řádky níže.

Co u nás budeš dělat:
• Přepisování stávajícího řídícího systému mikroskopu na mikroservisy
• Zdokonalování softwaru pro moderní mikroskopové technologie
• Nahrazování platformově závislých technologií STL formátem
• Refaktoring stávajícího kódu C++ na normy C++17

Zaměstnanecké výhody, benefity

Důvody, proč stojí za to být s námi:
• Spolupráce na HPP nebo IČO
• Pěkná mzda (záleží na šikovnosti - pro absolventa od 40.000, - a výš)
• Slušné bonusy a prémie podle výsledků společnosti a splnění tvých nastavených cílů
• Budeš mít možnost podílet se na vývoji nových technologií
• Tvůj menší tým bude mít vlastní klidnou kancelář, žádný velký hlučný open space
• Práce z domova je pro nás taky v pohodě
• Dostaneš příspěvek na obědy 100 Kč
• Litry kávy a čaje, které můžeš v práci vypít, budou vždycky na nás
• Pořádáme pravidelné firemní snídaně, ať si rána občas zpestříme
• Až to bude zase možné, využiješ multisportku od nás
• V práci ti dáme prostor, můžeš volně dýchat a pracovní dobu si taky uzpůsobíš podle sebe (v 10 hodin máme ale pravidelný stand-up a chceme s tebou být v on-line spojení)
• Můžeš se účastnit zajímavých projektů s použitím nejmodernějších technologií
• U nás je přátelská atmosféra, žádné klišé (víme, že nám jí i závidí )
• Můžeš se u nás dál rozvíjet jazykovými a profesními kurzy
• Připojistíme tě na důchod, jestli už řešíš otázku penze

Informace o náboru

Ozvi se nám a pošli svůj životopis! My ti zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme ti každopádně palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Informační tehchnologie, umělá inteligence

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si tě představujeme:
• Máš zkušenosti s programováním v C++
• Můžeš být i šikovný absolvent nebo junior, který zná C a v C++ máš chuť se zdokonalit
• Domluvíš se anglicky na úrovni B2
• A hlavně máš chuť do práce a jít do toho s námi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4058043  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc