C++ Developer – Brno HPP, mzda až 90.000 Kč

Novitim s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Přepisovat stávající řídící systém na mikroservisy
• Zdokonalovat software pro moderní mikroskopové technologie
• Budeš taky nahrazovat platformově závislé technologie STL formátem
• Refaktoring stávajícího kódu C++ na normy C++17

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Spolupráce na HPP nebo IČO, jak si vybereš
• Pěkná mzda (záleží na šikovnosti i praxi - pro absolventa od 40.000 Kč, pro zkušené 90.000 Kč)
• Slušné bonusy a prémie podle výsledků společnosti a splnění tvých nastavených cílů
• Připojistíme tě na důchod, jestli už řešíš otázku penze
• Budeš mít možnost podílet se na vývoji nových technologií
• Tvůj menší tým bude mít vlastní klidnou kancelář, žádný velký hlučný open space
• Dostaneš příspěvek na obědy 100 Kč
• Máme pro tebe litry dobré kávy a skvělého čaje
• Pořádáme pravidelné firemní snídaně, ať si rána společně zpestříme
• Dostaneš multisportku
• Můžeš se účastnit zajímavých projektů s použitím nejmodernějších technologií
• Můžeš se u nás dál rozvíjet jazykovými a profesními kurzy
• V naší Brněnské kanceláři máme přátelskou atmosféru (žádné klišé, víme, že nám jí i závidí )

Informace o náboru

Ozvi se nám a pošli svůj životopis! My ti zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme ti každopádně palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Propojujeme světy podnikových komunikací, bezpečnosti, infrastruktury a software. Je nás už více, ale bereme se pořád jako jedna rodina. Do téhle fajn party hledáme teď C++ developera do naší moderní kanceláře v Brně.
C++ je ti blízké a chceš pracovat na softwaru, který ovládá moderní elektronové mikroskopy? Pak právě pro tebe jsou sepsané řádky níže.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máš zkušenosti s programováním v C++
• Můžeš být i šikovný junior, který zná C a v C++ máš chuť se zdokonalit
• Domluvíš se anglicky na úrovni B2
• A hlavně máš chuť do práce a jít do toho s námi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4098828  Dátum zverejnenia: 8.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc