Elektroinženýr – projekty automatizace

Novitim s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsícNotebook a mobil s tarifem pro soukromé využití, stravenkový paušál, kurzy, možnost seberozvoje, zahraniční cesty, využití angličtiny, krásné prostředí moderních kanceláří, použití nejnovější technologie, parkovací místo, občerstvení na pracovišti, příjemná parta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Automatizované systémy pro manipulaci navrhujeme a šijeme na míru pro výrobní závody a velké přepravní společnosti. Reprezentujeme přední světové značky a špičky v oblasti automatizace.
Do naší ostravské kanceláře hledáme kolegu na pozici elektroinženýra, který bude mít na projektech na starosti elektro oblast.

Co u nás budete dělat:
• Navrhování a implementaci elektro řešení
• Plánování funkčnosti po stránce elektra
• Koncepční inženýrskou činnost včetně výkresů, dokumentace a plánu řídící architektury
• Cenovou kalkulaci
• Spolupráci s kolegy konstruktéry, programátory a manažery projektu
• Flexibilní řešení elektro změn v průběhu projektu nebo při implementaci
• Komunikaci s klienty nad zadáním a při realizaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabízíme:

• Mzdu od 45 do 60.000, - hrubého
• Mobil a notebook i pro soukromé použití
• Dynamickou práci
• Přátelský firemní kolektiv
• Příjemné prostředí v moderních kancelářích v Ostravě
• Dobrou dopravní dostupnost do kanceláře
• Parkovací místo
• Příspěvek na stravování
• Občerstvení na pracovišti
• Občasné služební cesty do zahraničí
• Využití angličtiny při práci
• Pravidelné lekce angličtiny
• Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
• Velmi dobré vybavení pracoviště
• Občasný home office

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Elektrotechnika, automatizace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás očekáváme:
• Zkušenosti jako elektroinženýr
• Znalost elektro norem a standardů
• Organizovanost a smysl pro pořádek
• Dobré komunikační dovednosti
• Praktickou znalost EPLAN Electric P8 a Autodesk Autocad
• Angličtinu na komunikativní úrovni

Výhoda pro vás bude:
• praxe v průmyslové automatizaci
• platná vyhláška §50

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4100635  Dátum zverejnenia: 12.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc