Inseminační technik skotu – Ústí nad Orlicí – auto k soukromým účelům, kariérní růst, i pro absolventy

Novitim s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícAuto a chytrý telefon i k soukromým účelům, možnost kariérního postupu, vzdělávání a kurzy, penzijní připojištění, stravenkový paušál

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Buďte tam, kde začíná nový život. Zabýváme se reprodukcí a šlechtěním skotu.

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici inseminačního technika, který bude na pravidelné trase navštěvovat naše klienty, dávky aplikovat a pomáhat jim v oblasti březosti skotu.

Náplň práce:
• Pravidelné výjezdy za klienty podle rozpisu
• Aplikování inseminačních dávek skotu
• Poradenství v oblasti reprodukce a březosti stáda chovatelům přímo v terénu
• Zpracování běžné administrativy přes chytrý telefon (v pohodlí domova, v terénu na výjezdech nebo v zázemí na našem středisku)
• Občasné výjezdy v sobotu a neděli (s návratem dopoledne)
Nabízíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP
• Nástupní mzdu 25-35.000 Kč (záleží na zkušenostech)
• Služební auto i k soukromým účelům ihned po nástupu
• Chytrý telefon i k soukromým účelům ihned po nástupu
• Stravenkový paušál
• Příspěvek na penzijní pojištění
• 5 týdnů dovolené
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti se středisky po celé ČR
• Možnost udělat si u nás zkoušky v oboru
• Další vzdělávání
• Důkladné zaškolení u kolegy, se kterým budete pár měsíců jezdit v tandemu
• Dobře vypracovaný pracovní systém
• Profesní růst v případě zájmu
• Pravidelnou pracovní dobu (vyjíždí se brzy ráno, odpoledne už máte volno)
• Víkendové služby výměnou za všední den nebo za příplatek
• Předem daný plán jízd v regionu a organizace dne

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Chov skotu a jeho reprodukce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zemědělství

Řidičský průkaz

C

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako vhodný uchazeč máte:

• Minimálně středoškolské vzdělání (veterinární nebo zemědělské zaměření)
• Všeobecný zemědělský přehled
• Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud už jste:
• Absolvoval inseminační kurz
• Máte zkušenosti se sonografií a vyšetřováním březosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4158223  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc