Obchodní zástupce pro globální IT startup – motivující fix, perspektivní startup

Novitim s.r.o.

Místo práce
Dejvice, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vyhledávání potenciálních klientů za pomoci nástrojů a databázi, které budete mít k dispozici
• Prezentace naši aplikaci budoucím zákazníkům
• Práce v interním CRM
• Uzavírání obchodů a smluv

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující fix + bonusy z prodeje. Jsme lákaví pro investory a máme vám co nabídnout
• Mobil
• Notebook
• Možnost stát se součástí projektu s velkou budoucnosti
• Jistý karierní postup a růst
• Budete se učit od těch nejlepších v oboru, a to jak z ČR, tak i ze zahraničí
• Máme pro vás zkušené mentory, od kterých se budete moci naučit to nejhodnotnější know how
• Cenné kontakty z byznys prostředí
• Zahraniční cesty
• Každodenní pohyb v mezinárodním prostředí a využití angličtiny
• Flexibilní pracovní dobu
• Možnost prosazovat své inovativní nápady a myšlenky
• Fajn kanceláře na Praze 6
• Přátelský kolektiv v menší firmě

Informace o náboru

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jsme perspektivní rychle rostoucí startup v oblasti softwarových řešení s úžasným produktem a ambiciózní vizí.

Díky naší platformě mohou firmy posouvat své aplikace na další level, a tím snížit náklady na IT.

Potřebujeme šikovného obchodníka, který nám pomůže rozšířit portfolio našich zákazníků, nejenom tuzemských, ale i zahraničních.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Obchodní talent a výborné komunikační schopnosti
• Předchozí zkušenosti v aktivním prodeji a obchodě budou významným plusem
• Velmi dobrou angličtinu
• Nadšení pro práci a proaktivitu
• Ochotu spolupracovat na IČO

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4183503  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc