Vedoucí údržby na Hotelu Rübezahl Marienbad

Nový Radhošť, s.r.o.

Místo práce
Mariánské Lázně 591, 353 01, Karlovarský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
24.01.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme spolehlivého a zručného šéfa údržby do hotelového provozu.
Požadujeme odbornou způsobilost v elektrotechnice (vyhláška č. 50), schopnost zajistit drobné opravy a údržbu celého hotelu i jeho okolí. Mezi hlavní činnosti patří zajištění pořádku a čistoty, opravy a údržba strojů a zařízení, diagnostika závad a jejich řešení, zajištění plánovaných oprav, dohled nad úklidovými pracemi, zařizování stavebních a údržbářských prací, dohled nad společnými prostory objektu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme nadprůměrné platové podmínky, bonusový systém odměn, ubytování, odvozy z Mariánských Lázní a zpět zdarma.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zručnost, schopnost technického řešení problémů, flexibilita, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti. Výhodou řidičský průkaz skupiny C, D, znalost cizích jazyků(AJ,NJ), jiná odborná způsobilost, znalosti, dovednosti související s oborem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Menší hotelový řetězec v karlovarském kraji - zámecké hotely.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3292680  Dátum zverejnenia: 23.1.2018