Manipulační dělník

NSE Solutions, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-15
Mzdové podmínky (brutto)
14500 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:NSE Solutions, s.r.o., IČ 02431238
Pracoviště:NSE Solutions, s.r.o. - okres České Budějovice, České Budějovice 1, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2016-10-15
Mzdové rozpětí:od 14500 do 16000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jízdní výhody

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme zručné uchazeče na pozici manipulačního dělníka. Pracovní příležitost se nachází v dojezdové vzdálenosti Veselí n. Lužnicí; svoz z Jindřichova Hradce zdarma;
Požadujeme:
– samostatnost, zodpovědnost; pozitivní přístup k práci;
Náplň práce:
– manipulace s hotovými výrobky; označení a balení výrobků;
Nabízíme:
– stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr; příspěvek na stravování; práci v nepřetržitém provozu (PO – ČT, PÁ – NE volno);
Pokud Vás tato pozice zaujala, domluvte si schůzku na našem personálním oddělení na tel. čísle +420 778 094 700 nebo zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu [email protected].

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 11568990763

ID: 2764523  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14500 - 16000 Kč/měsíc