Vodič MKD sólo 12t

NSP ADR Trans s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
739 - 1 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča MKD na vozidlo 12t+hydraulické čelo
Jazdime prevažne SK,AT,DE,HU, vozí sa rozličný tovar, práca vhodná aj pre začínajúceho vodiča - naši vodiči vás všetko zaučia. Vyžadujeme platné KKV doklady a psychotesty, ADR preukaz výhodou, nastúp možný ihneď. Plat 1400€/1500€ Netto v prípade záujmu jázd do GB 1800 až 1950 Netto
Práca je vždy od Pondelka do Piatku. Víkend voľný.
Prípadne po osobnej dohode je možná práca aj na turnus.

Odmena za spotrebu , Príspevok na letnú dovolenku už po prvom roku odpracovania ,Možnosť kariérneho rastu , firemne teambuildingy,
firemný telefón. Možnosť čerpať palivo za výhodne ceny na osobne účely.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič

Malá rodinná firma založená v roku 2019 zaoberajúca sa nákladnou prepravou, skladovaním tovaru a špedíciou .
ID: 4174127  Dátum zverejnenia: 3.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac