Výživový poradce NUTRI FOOD PLAN

NUTRI a.s.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 70 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu
- optimalizace tělesné hmotnosti u lidí s nadváhou a obezitou s cílem k zlepšení jejich zdravotního stavu

Informace o náboru

Rozšiřujeme poradenskou síť výživových poradců NUTRI FOOD PLAN a spolupráci s lékaři ve všech regionech ČR

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vztah k výživě a zdravému životnímu stylu
uživatelská znalost práce s PC (Office, internet)
proklientský přístup
ochota pomáhat lidem
komunikativnost
dobré vyjadřování
snaha učit se novým věcem
pozitivní vztah k lidem
odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spoločnosť NUTRI a.s. vytvorila licenčný systém na nezávislé prevádzkovanie poradenských centier pre redukciu telesnej hmotnosti po celej Českej, Slovenskej a Maďarskej republike, prostredníctvom špeciálnych výživových a redukčných programov NUTRI FOOD PLAN. V súčasnosti rozširujeme poradenské centrá v ČR a ponúkame prácu pre výživových/nutričných poradcov, asistentov, fitness trenérov, zdravotné/diétne sestry a lekárov. Ich úlohou je optimalizácia telesnej hmotnosti u pacientov s nadváhou a obezitou vo svojom regióne prostredníctvom VLCD a LCD redukčných programov. Tieto programy sú zložené z nutrične vyvážených potravín NutriFood, ktoré sú určené na osobitné výživové účely, vhodné pri redukcii hmotnosti a slúžia ako plnohodnotná náhrada celodennej stravy.
ID: 3537585  Dátum zverejnenia: 13.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 70 000