Technik radiometrických systémů / elektrotechnik

NUVIA a.s.

Místo práce
ÚJV Řež, a.s., Hlavní 130, 250 68 Husinec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsícpravidelné odměny, odměna ze zisku společnosti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NUVIA a.s.
Pro naši Divizi radiometrických systémů hledáme nového kolegu, kterého zajímá oblast radiometrie a slaboproudé elektrotechniky. Nabízíme spolupráci na realizaci zajímavých zařízení pro oblast jaderné energetiky a průmyslu.

Co bude náplní vaší práce:
- zajištění servisní a montážní činnosti strojů a zařízení,
- občasné služební cesty, lokalita Břežany u Prahy.

Co od Vás očekáváme:
- SŠ vzdělání v oboru elektro,
- vyhlášku 50/78 Sb..

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jednosměnný provoz,
- odpovídající mzda , pravidelné odměny,
- 25 dní dovolené,
- 3 dny Sick days,
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na jazykovou výuku,
- zvýhodněný telefonní tarif u firemního mobilního operátora,
- účast na akciovém programu skupiny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektro, energo

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost, samostatnost, operativnost,
- řidičský průkaz skupiny B .

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NUVIA a.s., Třebíč

Dodavatel jednoúčelových poloautomatizovaných nebo plně automatizovaných strojních zařízení, montážních, měřících a výrobních stanic, výrobních linek, zejména pro oblast automotive. Návrh, strojní konstrukce, elektro-projekce, programování PLC, oživení u zákazníka, servis.

Dodavatel zařízení pro oblast radiometrie a radičních měření.

Dodavatel SW pro oblast jaderné energetiky, radiačního monitoringu a průmyslové automatizace.

Dodavatel zařízení a služeb pro oblast jaderné energetiky. Projektový inženýring.

Na trhu od roku 1995. Od roku 2012 součást francouzské nadnárodní společnosti VINCI.
ID: 3999163  Dátum zverejnenia: 12.11.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc