Energetický Guru

NWT a.s.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Říká Ti něco oblast výroby a úspory energií? Víš, co je tepelné čerpadlo a fotovoltaika? Chceš si vést své zakázky od začátku do konce? Jsi komunikativní a nebojíš se jednat s lidmi? Pokud si na tyto otázky odpovídáš slovem „ANO“, tak je tato pozice přímo pro Tebe.

Co budeš dělat?

Nejenže budeš vyhledávat nové obchodní příležitosti, budeš pracovat i se stávajícími zákazníky. Celá zakázka bude ve tvých rukách, od nabídky, přes podpis smlouvy až po předání díla a konečnou fakturaci. Také budeš naši společnost reprezentovat na různých společenských akcích.

Co od Tebe požadujeme?

Skvělé bude, když budeš technicky zaměřený. Měl bys znát nejnovější technologie, zejména produkty MS Office (word, excel, powerpoint, outlook). Abys mohl své projekty pořádně prokouknout, orientace v projektové dokumentaci Ti v tom velmi pomůže. Musíš si umět dobře zorganizovat čas a ostatní by měli vědět, že se na tebe mohou 100 % spolehnout.

Co můžeme nabídnout?

Zodpovědnou a samostatnou pozici, stabilní zaměstnání a odpovídající finanční ohodnocení. Dáme Ti prostor pro osobní a odborný růst – kurzy, školení. Svým zaměstnancům nabízíme i několik možností benefitů – příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon, notebook a vozidlo k užívání, vzdělávací systém.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Filozofií NWT je nabízet komplexní služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem společnosti je kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Vizí společnosti je přinášet lidem nové světové technologie (New World Technologies), být číslo jedna v Evropě v šíři nabídky alternativních zdrojů energie, rozvíjet nezávislou, pro partnery finančně motivující energetiku, která bude v souladu s životním prostředím a celosvětovou enviromentální politikou.
Společnost NWT je zisková a stabilní společnost s dlouholetými základy. Příznivých výsledků dosahuje i navzdory stagnující ekonomické situaci, což dokazuje stabilitu, důvěryhodnost a profesionalitu naší společnosti, která na trhu funguje již přes 25 let. Zaměstnává téměř 400 pracovníků v oborech IT, telekomunikace, energetické úspory, stavebnictví a zemědělství.
ID: 3535318  Dátum zverejnenia: 9.11.2018