Operátor/ka výroby

NWT a.s.

Místo práce
nám. Míru 1217, Hulín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Říká Ti něco 3Dtisk? Chceš pracovat ve firmě, která je úspěšná i za velkou louží? Neváhej a přidej se k nám. Momentálně potřebujeme obsadit pozici Operátor výroby, která je vhodná pro muže i ženy.

Jaká bude náplň práce?
Obsluha linky vyrábějící naše produkty
Spolupráce s kolegy na směně

Co požadujeme?
Spolehlivost a samostatnost
Manuální zručnost
Chuť pracovat a učit se nové věci

Co nabízíme?
Hlavní pracovní poměr (nepřetržitý provoz)
Jistotu dlouhodobé práce
Dobré finanční ohodnocení
Firemní benefity (příspěvek na stravování, Cafeteria systém, firemní akce)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Filozofií NWT je nabízet komplexní služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem společnosti je kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Vizí společnosti je přinášet lidem nové světové technologie (New World Technologies), být číslo jedna v Evropě v šíři nabídky alternativních zdrojů energie, rozvíjet nezávislou, pro partnery finančně motivující energetiku, která bude v souladu s životním prostředím a celosvětovou enviromentální politikou.
Společnost NWT je zisková a stabilní společnost s dlouholetými základy. Příznivých výsledků dosahuje i navzdory stagnující ekonomické situaci, což dokazuje stabilitu, důvěryhodnost a profesionalitu naší společnosti, která na trhu funguje již přes 25 let. Zaměstnává téměř 400 pracovníků v oborech IT, telekomunikace, energetické úspory, stavebnictví a zemědělství.
ID: 3613687  Dátum zverejnenia: 4.3.2019