Dělník/ce Jihlava s ubytováním

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme stálou práci na HPP pro stabilní a mezinárodní společnost v JIHLAVĚ. Není potřeba praxe, vše potřebné Vás naučíme.

Součástí nabídky je i zajištěné ubytování (služební byt / ubytovna) v místě výkonu práce, které je z 50% hrazeno zaměstnavatelem.

Náplň pracovní pozice:

• Jednoduchá obsluha zařízení na zpracování plastových nebo kovových dílů
• Kompletace a jednoduché montáže
• Kontrola kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Mzda: 24 000 Kč
• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 7 500 Kč !!
• 13. a 14. plat
• Příplatek za nemarodění 1 500,-
• Příplatek za dojíždění 1 000,-
• Příplatek za noční a odpolední směny
• Dovolená 25 dní
• Odměny za práci přesčas, o svátcích, o víkendech...
• Možnosti navýšení mzdy po zapracování
• Dotované stravování za 17,- / Odpracovaná směna
• Dlouhodobé a stabilní zaměstnání

Informace o náboru

INFORMACE PRO UCHAZEČE

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected]. Ozveme se každému uchazeči. Těšíme se na Vaše odpovědi.
Do předmětu zprávy napište: " Dělník ve výrobě - Jihlava".

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřené práci
• Spolehlivost, manuální zručnost
• Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
• Doložení trestní bezúhonnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3147828  Dátum zverejnenia: 1.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 24000 Kč