Konstruktér - letecká hydraulika , mzda od 35.000,-Kč dle zkušenosti

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
10.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
35.000 - 40.000 Kč hrubého za měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojové a konstrukční práce na LETECKÝCH přístrojích
Vývoj a konstrukce hydraulických elektromechanických přístrojů, funkčních verzí a prototypů
Zpracování technických podmínek výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP, mzda od 35.000,- Kč podle zkušenosti
Jednosměnný provoz, flexibilní pracovní doba
5 týdnů dovolené
Příspěvek na závodní stravování
Řada dalších benefitů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství nebo elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost modelování v 3D softwaru
Orientace v technické dokumentaci
Aktivní přístup k práci, pečlivost, samostatnost
Odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3396141  Dátum zverejnenia: 5.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35.000 - 40.000 Kč hrubého za měsíc