Zákaznické centrum O2 - Máš na to si vydělávat víc!

O2 Czech Republic, a.s.

Místo práce
Ulice Masarykova, Ústí nad Labem-město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O2 = 6 mil. zákazníků = stabilita = motivační příjem = bezkonkurenční benefity = možnost částečné práce z domova

Protože u nás si průměrně vyděláš včetně fixu a provizí 30 000 – 40 000 Kč. To samo o sobě je skvělé. Ti nejlepší si měsíčně odnesou i přes 60 000 Kč.

Hrajeme fér. I když začneš jako konzultant v týmu pečujícím o zákazníky, brzo můžeš řídit svůj vlastní tým.
U nás poznáš svět technologií zblízka, naučíš se komunikovat se zákazníky a nasbíráš spoustu cenných zkušeností. Že nemáš tři diplomy a škola Tě nikdy moc nebrala? Tohle u nás až tak neřešíme, pokud máš energii a ambice něco dokázat.
Víme, že začátky jsou náročné všude, ale my Ti všechno potřebné na startu ukážeme.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT
• Volat, mluvit, ptát se, poslouchat. Každý den pomůžeš najít to nejlepší řešení spoustě zákazníků.
• Prodávat. Vysvětlovat, v čem jsou naše služby a produkty nejlepší. A proč.
• Zapadneš do super týmu. Ať už na zákaznickém centru nebo z home office držíme při sobě.
• Zlepšovat se. Objevovat nové věci. A časem třeba i pomáhat nováčkům. Stejným, jako jsi byl kdysi ty.

CO U TEBE HLEDÁME
• Nestojíš stydlivě v koutě a umíš se ptát.
• Když na to přijde, prodal bys i valník písku na Sahaře. Nebo chceš vědět, jak na to.
• Umíš máknout a chceš si vydělat.
• Rád vyhráváš.
• Místo výmluv hledáš řešení. Protože víš, že když chceš, všechno jde.
• Víš, k čemu je Ctrl+V a jaký je rozdíl mezi USB a USA.

Zaměstnanecké výhody, benefity

V práci určitě nestrávíš 24 hodin denně. Ale chceme, aby ses cítil 24 hodin denně v pohodě i díky naší nabídce benefitů:

• Neomezený internet v mobilu, neomezené volání a SMS.
• Zvýhodněný super rychlý internet na doma a digitální O2 TV.
• Výhodné tarify i pro rodinu a kamarády.
• Příspěvek 7 200 Kč na nový mobil každé 2 roky.
• Multisport kartu – nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
• Stravné v hodnotě 105 Kč/den (65 Kč Ti zaplatíme my).
• 5 týdnů volna na dovolenou, 3 dny zdravotního volna a 5 dní neplaceného volna.
• 18 000 Benefit bodů ročně na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
• Zvýhodněný operativní leasing na vozy ŠKODA AUTO, Opel, Kia, Ford, Volvo a další.
• Body do O2 Knihovny. Za rok ušetříš 2 400 Kč na e-knihách nebo audioknihách.
• Benzín nebo naftu u Shellu za skvělou cenu díky slevové Shell kartě.
• Ale i vlastní rozvojové kurzy, školení, inspirativní setkání a spoustu dalšího.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme O2. Jeden velký svět plný inspirace, kde se každý den rodí nové nápady a posouvají hranice.

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4058401  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc