IT talent se zájmem o servery

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Tě IT, ale všude po Tobě chtějí praxi? Chceš se dále rozvíjet v technologiích? Vše Tě naučíme!
Otevíráme nové juniorní pozice s 3 měsíčním intenzivním školením, kde se vše potřebné dozvíš!

- administrace serverů
- instalace a konfigurace systémů
- komunikace s ostatními týmy a zákazníkem
- práce s ticketovacím systémem
- kontrola požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- spolupráci se společností Verizon - jedním z největších poskytovatelů TELCO služeb na světě
- hlavní pracovní poměr
- zázemí silné společnosti, - multikulturní prostředí
- každodenní využití jazyků
- příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu
- CISCO, ITIL školení
- jazyková akademie zdarma
- 1 týden dovolené navíc
- stravenky a mnohé další

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- AJ na úrovni B1-B2
- komunikační dovednosti
- ochotu se učit, logické myšlení
- zájem pro IT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3397088  Dátum zverejnenia: 29.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.