Network Engineer pro Verizon

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Hornopolní 3308/40, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23000-35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do našeho týmu spolehlivého a nezávislého síťového inženýra, který je ochoten se učit a profesně růst, aby se stal součástí Global Engineering Solutions (GES) týmu.

GES inženýři jsou zodpovědní za implementaci LAN/WAN na CISCO/Juniper zařízeních, management změnových požadavků a další aktivity na zákaznické síti. Technický rozsah práce zahrnuje IP technologie a protokoly, IP služby (DNS, DHCP), telefony, WI-FI a další.

Co budeš dělat:
• management a implementace změnových požadavků na sítích zákazníků
• příprava implementačních plánů pro komplexní konfigurační změny
• design, realizace a správa sítě zákazníka (WAN, LAN, WLAN, IPT, Datová centra, atd.)
• testování a odstraňování problémů, aktivace služeb na telefonu se zákazníkem
• příprava, vytváření a aktualizace dokumentace sítě zákazníka
• spolupráce s technickými i netechnickými týmy
Co bys měl mít:
• technická znalost sítí na úrovni CCNA (Průmyslová certifikace není nutná)
• znalost routing protokolů (BGP, OSPF, EIGRP) na zařízeních CISCO
• znalost switching technologií (STP, VTP, DTP) na zařízeních CISCO
• min. jeden rok zkušeností - práce na odpovídající pozici (správa sítě, ISP)
• plynulá angličtina (slovem i písmem)
• flexibilita, samostatnost, spolehlivost
• schopnost řešit problémy, proaktivní přístup

Zaměstnanecké výhody, benefity

• možnost spolupráce se společností Verizon
• jedním z největších poskytovatelů telco služeb na světě
• hlavní pracovní poměr
• zázemí silné společnosti, multikulturní prostředí
• každodenní využití jazyků
• příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu
• možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje/kariérního postupu (CISCO/ITIL akademie)
• další zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Administrace LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrace - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3590521  Dátum zverejnenia: 31.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000-35000