Projektový manažer junior

OKIN BPS, a.s.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro Project Management Team hledáme projektové manažery s výbornými organizačními schopnostmi a profesionálním vystupováním. Staňte se součástí našeho týmu, spolupracujte s jedním z největších světových hráčů na poli datových sítí a podílejte se na zajímavých projektech pro zákazníky z celého světa!*profesionální poskytování end-to-end procesu v rámci projektového managementu (Prince2 / ITIL)*komplexní zodpovědnost za projekt od jeho počáteční fáze, přes implementaci až po finální doručení projektu dle stanovených termínů a v odsouhlaseném rozpočtu*profesionální komunikace s interním klientem a koncovým zákazníkem, rozvíjení a udržování vztahu na profesionální úrovni*pravidelná aktualizace a poskytování včasných informací směrem ke klientovi *procesování projektů v interních systémech a databázích

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost spolupráce se společností Verizon - jedním z největších poskytovatelů telco služeb na světě * hlavní pracovní poměr * zázemí silné společnosti * multikulturní prostředí * každodenní využití jazyků * příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu * možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje/kariérního postupu (jazyková akademie, soft skills, Excel, CISCO/ITIL akademie) * další zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*zkušenosti v oblasti projektového managementu 1 rok (certifikace Prince2 výhodou)*zkušenosti v oblasti poskytování služeb a implementace procesů třetím stranám*orientace v oblasti telekomunikací/datových sítí výhodou*pokročilá znalost anglického jazyka, alespoň na úrovni B2*výborné organizační a komunikační dovednosti*pozitivní přístup k řešení situací se schopností stanovit priority

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3731745  Dátum zverejnenia: 5.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.