Specialista koncové IT podpory

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Českobratrská, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného parťáka do týmu OKIN BPS, který má už nějakou tu zkušenost s instalací a konfigurací různých typů hardwaru.

Co budete dělat?

Mít odpovědnost za instalaci a konfiguraci:
• hardwarových ovladačů,
• software a nástrojů,
• aplikací používaných ve firemním prostředí.

Odpovědnost za poskytování podpory s instalací, konfigurací a řešením problémů následujících typů hardwaru:
• tiskárny (kabelové a bezdrátové),
• skenery,
• tablety a smartphony,