RPA developer junior/senior

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
District Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši partnerskou společnost Techstra hledáme nejen zkušené RPA developery, kteří umí automatizovat pomocí Blue Prism, Automation Anywhere nebo UiPath, ale také talenty, kteří by se tyto technologie chtěli naučit!*úzká spolupráce v rámci RPA týmu s RPA analytiky*využití technologií Blue Prism, Automation Anywhere or UiPath*zajištění včasného doručení projektů, samostatná práce a naplnění požadavků RPA analytiků*komunikace s týmy a identifikace rizik na projektů*hledání řešení rizik a issues*provádění změn v rámci automatizací*tvorba dokumentace*kvalitativní testování procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

*práci s novou technologií pro automatizaci procesů*práci v mladém kolektivu*možnost cestovat v rámci služebních cest*hlavní pracovní poměr*zázemí silné společnosti*příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu*možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*technické znalosti z oblasti automatizace (Blue Prism, Automation Anywhere, UiPath nebo jiné RPA platformy)*znalost procesů a nástrojů robotizace*dobrá znalost programovacích jazyků (např: Java, Java script, VisualBasic, C, C#, VB.net, .net, API je velkou výhodou*zkušenost s tvorbou dokumentace a testováním výhodou*komunikační dovednosti, orientace na detail a řešení problému*skvělá angličtina*němčina mega výhodou*ochota cestovat, součástí pozice jsou služební cesty

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3824553  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.