Pečovatel/ka (sociální pracovník/ce) - nástup možný ihned - dlouhodobá spolupráce

OKIN GROUP, a.s.

Středočeský kraj, Okres Benešov, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Nymburk
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s prací v sociálních službách?
Přijde Vám správné starat se o klienty, tam, kde se cítí nejlépe (tj. přímo u nich doma)?
Jste časově flexibilní (např. rodič na mateřské či rodičovské dovolené, student, aktivní důchodce nebo zaměstnanec ve směnném provoze, který dokáže pracovat nárazově)?
Pak jste náš člověk!

Co budete mít v OKINu na starosti?
*Poskytování osobní asistence a pečovatelské služby
*Dojíždění za klienty do jejich domácího prostředí
*Vedení dokumentace
*Komunikace s kolegy, nadřízenými, lékaři a v neposlední řadě s rodinnými příslušníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zkušení kolegové Vás důkladně zaškolí
*Dlouhodobá spolupráce formou brigád (zástupy za dovolenou/nemoc)
*Pracovní poměr na DPP
*Možnost využívání služebního vozidla nebo soukromého vozidla ke služebním účelům (samozřejmostí je proplácení celkových cestovních náhrad)
*Místo pracoviště dle bydliště pacienta (převážně v lokalitách ORP Kutná Hora, ORP Uhlířské Janovice, ORP Zásmuky, ORP Kolín, , ORP Čáslav ORP Zruč nad Sázavou, ORP Sázava-Kácov, ORP Zbraslavice, ORP Benešov, ORP Vlašim dojezd od bydliště pracovníka max. 50km)
*Nástup: Ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Tak nás honem kontaktujte na emailové adrese [email protected] nebo nám zavolejte či napište SMS na tel. +420725027439. Těšíme se na Vás ;-)!

P. S.
Jistě jste zvědaví co se bude dít jakmile nám odpovíte :-). Vaši reakci obratem předáme k posouzení přímo Vašim budoucím nadřízeným. V případě, že je osoví budete pozvání na osobní schůzku. Naše výběrová řízení probíhají v příjemné atmosféře, zpravidla jsou jednokolová a často probíhají přímo na projektu (to proto, abyste měli přesnou představu, co Vás v práci bude čekat).

Zajímá Vás jak to v OKINu vlastně vypadá nebo jací zde pracují lidé...prostě zde se Vám u nás bude vůbec líbit?

Pak se hned mrkněte se na naše profily na sociálních sítích Facebook a LinkedIn :-).

www.facebook.com/OkinFM
www.linkedin.com/company/okin-facility-cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Prokazatelná praxe ve zdravotnickém oboru (např. intenzivní péče, onkologie, neurologie, fyzioterapie..)
*SZŠ (všeobecná zdravotní sestra) / VOŠZ, VŠ
*Platná registrace
*Aktivně řídit auto (ŘP skupina B)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3306650  Dátum zverejnenia: 9.2.2018