Facility specialista pro Středočeský kraj

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte výborné organizační schopnosti?
Nebojíte se být samostatný a zároveň týmový hráč?
Jste časově přizpůsobivý a dokážete odolávat stresu?
Pak potřebujeme právě Vás :-)!

Co budete mít v OKINu na starosti?
Odpovídat za kvalitu úklidových služeb v objektech klientů
Jednat s klienty a dodavatelskými firmami, zajišťovat dohled nad provedenými pracemi subdodavatelů a jejich přejímky
Kontrolovat a dodržovat rozpočet zakázky
Zajišťovat personální zajištění zakázek, výměnu ochranných pomůcek, objednávky materiálu

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zázemí silné, ryze české a dynamicky se rozvíjející společnosti
*Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
*Odpovídající zaškolení a maximální podporu od celého týmu
*Kolegy, se kterými se nebudete nudit a zažijete s nimi spoustu legrace
*5 týdnů dovolené
*Zvýhodněný mobilní tarif
*Penzijní připojištění
*Dlouhodobou spolupráci na HPP
*Plat 35 až 45.000,- Kč (dle složitosti projektu)
*Místo výkonu práce: STŘEDOČESKÝ KRAJ
*Termín nástupu: Dohodou

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Tak nás honem kontaktujte na emailové adrese [email protected]. Těšíme se na Vás ;-)!

P. S.
Jistě jste zvědaví co se bude dít jakmile nám odpovíte :-). Vaši reakci obratem předáme k posouzení přímo Vašim budoucím nadřízeným. V případě, že je osoví budete pozvání na osobní schůzku. Naše výběrová řízení probíhají v příjemné atmosféře, zpravidla jsou jednokolová a často probíhají přímo na projektu (to proto, abyste měli přesnou představu, co Vás v práci bude čekat).

Zajímá Vás jak to v OKINu vlastně vypadá nebo jací zde pracují lidé...prostě zde se Vám u nás bude vůbec líbit?

Pak se hned mrkněte se na naše profily na sociálních sítích Facebook a LinkedIn :-).

www.facebook.com/OkinFM
www.linkedin.com/company/okin-facility-cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Musí na Vás být spolehnutí
Ochota pohybovat se na více místech
Vzdělání technického směru výhodou
Základní znalost Anglického jazyka
Aktivní řidič (ŘP skupina B)
Uživatelská znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3509382  Dátum zverejnenia: 5.10.2018