Facility specialista (Pardubice a okolí)

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Pardubice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte technické myšlení a vzdělání?
Orientujete se v TZB a dokážete vést kolektiv?
Jste z Pardubic či okolí?
Pak jste náš člověk :-)
Hledáme nového kolegu na pozici FACILITY SPECIALISTA

Co budete mít v OKINu na starosti?

  • Řešení technických problémů správy budov klienta
  • Vést tým zaměstnanců a prezentovat společnost při obchodních jednáních
  • Dodávat podklady pro zajištění fakturace
  • Řídit provoz technické správy svěřených budov
  • Tvorbu cenových nabídek
  • Zajišťovat vedení provozní dokumentace, dokumentace zakázky, výkazů a evidence plánovaných i provedených prací
  • Jednat s klienty a dodavatelskými firmami, zajišťovat dohled nad provedenými pracemi subdodavatelů a jejich přejímky
  • Kontrolovat a dodržovat rozpočet zakázky

Co musíte mít, znát nebo umět?

  • SŠ vzdělání technického směru a orientace v TZB
  • Uživatelská znalost PC
  • Organizační schopnosti
  • Zájem učit se novým věcem a chuť se zdokonalovat
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Anglický jazyk výhodou

Co můžete za svou práci od OKINu očekávat?

  • Zázemí silné, ryze české společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
  • Kariérní postup
  • Odpovídající zaškolení a maximální podporu od celého týmu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost občasné práce z domova
  • Služební automobil, notebook a mobilní telefon
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Pardubice
  • Termín nástupu. ihned nebo dohodou

Líbí se Vám tato práce?

Obratem nás kontaktujte pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT...Celé HR oddělení se na Vás těší a zároveň Vám přeje krásný den .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3678690  Dátum zverejnenia: 27.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.