Úklid kancelářských prostor

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Olomouc
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 15 200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovník/ce úklidu

Do našeho týmu v Olomouci na Statkách, hledáme posilu úklidu kanceláří a sociálního zařízení. Jedná se o ranní úklid.

Co budete mít v OKINu na starosti?

*Úklid kanceláří a sociálního zařízení.
*Mytí, stolů, podlah, skříní atd.
*Vynášení odpadků a vysávání.

Co musíte mít, znát nebo umět?

*Hledáme kolegu nebo kolegyni na kterou je spolehnutí.
*Vše Vám ukážeme a zaškolíme.

Co může za svou práci od OKINu očekávat?

**Maximální podporu od celého týmu, kde Vám každý poradí.
*Nabízíme práci na plný úvazek.
*37,5 hod/týden.
*Včasnou výplatu.
*Stravenky.
*25 dní dovolené.
*Penzijní připojištění.
*Příspěvek na Multisport kartu.
*Místo výkonu práce: Olomouc.
*Termín nástupu: Ihned nebo dohodou.

Dejte nám o sobě vědět.

Klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a odešlete ho. Pečlivě si přečteme každý životopis a během několika dní se s vámi spojíme.
Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4062318  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 15 200 Kč/měsíc