Řidič - jeřábník

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
23.000 - 30.000 Kč/měsíc dle praxe a výkonu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• řízení, práce s hydraulickou rukou, obsluha autojeřábu Tatra AD 20.2, realizace montážních zakázek VVN, obsluha a údržba strojů, práce po celé ČR (cestovní náhrady již z místa bydliště)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nástupní mzda dle zkušeností od 23.000 do 30.000 Kč/měsíc
• Po zapracování možný růst základní mzdy
• Výkonností odměny
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek zaměstnavatele na stravování (cestovní náhrady v průměru 4.000 Kč měsíčně) a penzijní připojištění
• Očkování proti klíšťové encefalitidě
• Firemní bezúročné půjčky
• Akciový program pro zaměstnance

Informace o náboru

Oslovili jsme Vás? Pošlete svůj životopis na [email protected]. s informací, o jakou pozici máte zájem. Ozve se Vám buď pracovník, v jehož týmu budete pracovat, nebo personalistka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Řidičský průkaz

C, E

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
• Řidičský průkaz C + E
• Výhodou jeřábnický průkaz či profesní průkaz, ale nabízíme i možnost získat jeřábnický průkaz ZDARMA při setrvání uchazeče v zaměstnaneckém poměru v naší společnosti po dobu alespoň 24 měsíců ode dne převzetí osvědčení
• Zodpovědnost, časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme elektromontážní společnost s téměř 30letou tradicí a zakládáme si na příjemné a lidské firemní atmosféře. Svých zaměstnanců si vážíme - covid, necovid, u nás máte práci jistou. Protože právě díky Vám můžeme dále růst a přinášet energii do českých domovů a měst.
ID: 3507910  Dátum zverejnenia: 28.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23.000 - 30.000 Kč/měsíc dle praxe a výkonu