Projektant/ka elektro České Budějovice

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Místo práce
tř. 28. října, České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 50 000 Kč/měsícNástupní mzda dle kvalifikace a zkušeností.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

BAVILA BY VÁS TATO PRÁCE?
• projektování elektrického vedení sítí vvn, vn, nn a DTS

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, po zapracování možný růst základní mzdy, čtvrtletní odměny, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cca. 1800 Kč/měsíc), akciový program pro zaměstnance, firemní sportovní a společenské akce

Informace o náboru

Rosteme a potřebujeme Tě! Uvažuješ o práci u nás? Pošli nám svůj životopis na [email protected]. Ozve se Ti buď personalistka nebo budoucí nadřízený.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Energetika nebo silnoproudá elektrotechnika

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Chcete za sebou vidět odpovídající výsledky, chcete se vzdělávat, umíte pracovat v kolektivu a nezkazíte žádnou legraci, máte zájem o techniku, jste flexibilní a samostatný?

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme elektromontážní společnost s téměř 30letou tradicí a zakládáme si na příjemné a lidské firemní atmosféře. Svých zaměstnanců si vážíme - covid, necovid, u nás máte práci jistou. Protože právě díky Vám můžeme dále růst a přinášet energii do českých domovů a měst.
ID: 3564119  Dátum zverejnenia: 19.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc