Reagujte bez životopisu

Řidič-strojník (mzda od 40.000 Kč) práce v turnusech

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řídit nákladní auto (MAN, Mercedes) a pracovat s hydraulickou rukou.
• Realizovat montážní zakázky VVN.
• Obsluhovat a udržovat svěřené stroje.
• Pracovat v turnusech na zakázkách po celé ČR.

Co byste měl splňovat?
• Vlastnit platný profesní průkaz (výpis z evidenční karty řidiče, kartu do digitálního tachografu, dopravně psychologické vyšetření).
• Mít řidičský průkaz sk. C + E.
• Být zodpovědný a časově flexibilní.
• Pokud máte propadlý profesní průkaz, nevadí, obnovíme Vám ho!

Co dále oceníme?
• Pokud máte jeřábnický průkaz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní zaměstnání ve firmě, která se stále rozvíjí a vlastní moderní vozový park.
• Nástupní mzdu dle zkušeností od 40.000 Kč.
• Cestovní náhrady ve výši cca 4.000 Kč/měsíc.
• Roční odměny a odměny za dodržování BOZP.
• 25 dnů dovolené.
• Možnost zvyšování kvalifikace (dodělání nebo rozšíření ŘP, strojnický průkaz a jiná odborná školení potřebná pro danou pracovní pozici).
• Zajímavé benefity (pojištění odpovědnosti, zapůjčení majetku firmy k soukromému využití, firemní bezúročnou zápůjčku, možnost zakoupení firemních akcií, po roce příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 2 tis. Kč/měs. a další).

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Energetika, Doprava

Řidičský průkaz

C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme elektromontážní společnost s téměř 30letou tradicí a zakládáme si na příjemné a lidské firemní atmosféře. Svých zaměstnanců si vážíme - covid, necovid, u nás máte práci jistou. Protože právě díky Vám můžeme dále růst a přinášet energii do českých domovů a měst.
ID: 4108267  Dátum zverejnenia: 1.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc