Svářeč, zámečník, kotlář

Ondřejovická strojírna, a.s. (MPSV)

Místo práce
49, 793 76 Zlaté Hory, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-16
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ondřejovická strojírna, a.s., IČ 29026008
Pracoviště:Ondřejovická strojírna a.s. - pracoviště, Salisov 49, 793 76 Zlaté Hory v Jeseníkách

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-16
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:AKTUALIZACE 15.11.2016!!!
První kontakt osobní!

Svářeč minimálně se základním kurzem a velkou praxí, optimálně státní svářeč s platnými zkouškami EN 287-1-121,135; schopnost kvalitního svařování; práce s elektrickým i vzduchovým nářadím; dělení, tváření, broušení, vrtání materiálu. Sestavování dílů do celku podle výkresové dokumentace. Obsluha zdvihacích a vázacích zařízení. Provádění funkčních a tlakových zkoušek při výrobě talkových nádob. Součástí výběrového řízení je teoretická zkouška znalosti čtení technické dokumentace a praktická zkouška svařování.
Zdravotní způsobilost - hluk, prach, vibrace. Možnost profesního a kvalifikačního růstu.

Zaměstnavatel nabízí:
-Zdrav. Dovolená, Příspěvek na živ. a důch. pojištění, podnikové stravování, zvýšené příplatky pro svářeče

Místo výkonu práce:
- Ondřejovická strojírna a.s. pracoviště Salisov 49, 793 76 Zlaté Hory

Zájemci se mohou hlásit:
- osobně na provozovně zaměstnavatele vždy v úterý a ve čtvrtek od 8: 00 -14:00hod
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 9484770775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2813375  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc