CNC Frézovač/ CNC Sústružník,/Laser Operátor/Programátor/Ohraňovací lis/ Zámočník-Nemecko

OnTime Solutions GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 18€ Brutto/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Ontime Solutions hľadá pracovníkov :
CNC-Frezovačov, CNC-Sústružnikov, CNC-ohranovaci lis, CNC - vysekávaci lis, laser, ako aj operátor /programátor
- Obrábanie a obsluhovanie obrábecieho stroja CNC (Fréza, sústruh, ohranovací lis, vysekávací lis,laser)

Očakavanie:
-Nemecký jazyk na kommunnikativnom urovni
-OU, Sou Strojarské
-Manuálna zručnosť
-Znalosť CNC obrábacích strojov
-Flexibilita
-Vlastné auto výhodou

-Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
-Trvalý pracovný pomer
-Nadpriemerné platové ohodnotenie (od 18€/hod. Brutto)
-Príplatky za nadčasov,nočný bonus
-Zabezpečenie ubytovania (neplatí sa dopredu,hradené z prvej výplaty)
-Môžnosť záloh
-Vianočná gratifikácia
-bezplatné pracovné oblečenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Budete pracovať pre nemeckú spoločnosť ktorá bola založená v roku 1938, je prítomný v 64 krajinách a teraž už má viac ako 12.000 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

On-Time Solutions je Váš partner, pokiaľ ide o prácu v Nemecku. Umiestnenie a starostlivosť o svojich Zamestnancov je pre nás veľmi dôležité. Našou stratégiou, budeme Vás podporovať pri hľadaní nové výzvy v Zahraničí.
Zameriavame sa najmä na obsadzovanie vhodných pracovníkov na kvalifikované a pomocné pracovné pozície v Zdravotníctve, v Automobilovom priemysle, v strojárstve, Hotelierstve ako aj v iných oblastiach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3133134  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 18€ Brutto/hod.