Třídička textilu

Opatex s.r.o.

Místo práce
Opatov 274, 569 12 Opatov, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
kdykoli
Mzdové podmínky (brutto)
12000-15000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme volná pracovní místa na pozici třídičky textilu. Místo je vhodné pro šikovné a schopné pracovníky a pracovnice s citem pro módu, kteří mají zodpovědný přístup k práci.

Součástí nabídky práce je rostoucí mzdové ohodnocení. Současně také nabízíme práci v příjemném kolektivu v zázemí stabilní společnosti a příspěvek na stravování a pouze jednosměnný provoz.

Práce je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením.

Zaměstnanecké výhody, benefity

prémie,příspěvek na stravování, firemní akce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Velkoobchod se značkovým second-handem
ID: 2754432  Dátum zverejnenia: 11.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12000-15000