Hľadáme skúsených pracovníkov na výkopové práce do Fínska/ Experienced shovel men wanted in Finland

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
Apríl, Máj 2019
Mzdové podmienky (brutto)
11 -13 euro/hod. + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá stavebnými prácami hľadáme pracovníkov do tímu v oblasti Helsiniek. Predovšetkým sa jedná o výkopové práce, aby následne domácnosti mohli byť pripojené na optickú sieť.

- 11-13€/hr. + 6,3% (cca. 2000 - 2300€/brutto/mesiac) - záleží od skúseností a úrovne angličtiny
- prac. čas: pondelok - sobota 8-10 hod./deň
- Letenka: platí si zamestnanec
- Ubytovanie: platí si zamestnanec (max. 300€)
- Práca pre stabilnú spoločnosť
- Fínska pracovná zmluva (odpracované mesiace sa rátajú do dôchodku vo Fínsku)

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím aplikujte priamo tu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- dobrá fyzická kondícia
- práca vonku
- výhodou je skúsenosť s pokladaním optických káblov
- flexibilita

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3604392  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11 -13 euro/hod. + bonusy