Dispečer/Dispečerka bistra Sushi Time, Praha od 135,- Kč/hodina

Optiform, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
135 - 160 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dynamicky se rozrůstající síť oblíbených bister Sushitime rozšiřuje svůj tým a hledá kolegy na pozici dispečer/dispečerka.
Rádi mezi sebe přivítáme flexibilní a zodpovědné zájemce.
Zkušenosti jsou vítány, ale ne bezpodmínečně. Šikovné zájemce rádi zaškolíme.
Jedná se o práci v mladém a příjemném kolektivu, kde oceníme zejména zodpovědnost, pracovitost, týmového ducha a chuť rozvíjet se v dané oblasti.

Náplň práce:
- příjem, kompletace a expedice online a telefonických objednávek restaurace Sushi Time
- práce s pokladním programem
- organizování rozvozů, práce s logistickým programem
- spolupráce s řidiči a kuchyní
- komunikace se zákazníky, příjem reklamací
- administrativní úkony spojené s výkonem práce, denní uzávěrka

Pracovní doba: krátký / dlouhý týden.
Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
- zaškolení při nástupu na pracovní pozici a následné pravidelné vzdělávání
- možnost získání praxe a pracovních zkušeností
- mladý kolektiv
- stabilní práci se zaručenou měsíční mzdou
- multisport karta
- osobní ohodnocení
- odměny

Informace o náboru

Své životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme?
- práce s PC na uživatelské úrovni
- chuť pracovat a učit se novým věcem
- spolehlivost, pracovitost, samostatnost
- organizační a komunikační schopnosti
- smysl pro týmovou práci
- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
- čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sushi Time nabízí pestrý výběr lehkých a zdravých jídel, inspirovaných především japonskou, vietnamskou, indonéskou a thajskou kuchyní. Základní myšlenkou Sushi Time je přinést zákazníkům zážitkovou gastronomii do každodenního života a nabídnout jim zároveň kvalitní a zdravé jídlo z prvotřídních čerstvých surovin.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3658151  Dátum zverejnenia: 3.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 135 - 160 Kč/hod.