Optometrista

Optika HB s.r.o.

Místo práce
Nádražní 65, 333 01 Stod, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
29.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
nadprůměrné ohodnocení dle odvedené práce, pobavíme se osobně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme optometristu do menší optiky , kde se dějí velké věci.
Máme skvěle vybavenou vyšetřovací místnost a práci jako poslání.
Naši zákazníci jsou pro nás inspirací.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Od stravenek po firemní auto, domluveno bude u osobního pohovoru.

Informace o náboru

Hledáme pozitivního kolegu, kolegyni, týmového hráče, kterého práce optometristy baví a obohacuje. Nesnášíme lenost. Ctíme loajalitu a žijeme - netrávíme v práci celé dny.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Optometrie

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vzdělání v oboru optometrie (Bc. či Mgr., nebo optometrista s osvědčením vhodným pro nestátní zdravotní zařízení)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Optika HB poskytuje služby v oblasti oční optiky již 24 let.
V roce 2015 jsme byli nominováni na Optiku roku a stali se jednou z deseti nejžádanějších očních optik v České Republice a od roku 2016 spolupracujeme s firmou DELL, kde 1x ročně měříme zaměstnancům zrak a staráme se o jejich dobré a kvalitní vidění. Dále každoročně realizujeme v naší optice Den zdravých očí.
Našim klientům poskytujeme v příjemném prostředí komplexní služby: měření zraku, vhodný výběr brýlí pro děti i dospělé, aplikaci kontaktních čoček, multifokální brýle dle životních potřeb zákazníka- včetně digitálního vyměření a garance návyku, dioprické sluneční brýle, záruční i pozáruční servis brýlí.
Naše práce nás baví a záleží nám na maximální spokojenosti našich zákazníků, proto se k nám rádi vracejí.
ID: 3469274  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadprůměrné ohodnocení dle odvedené práce, pobavíme se osobně