Servisní technik

OPTIMA DAX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lazecká 46, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů (74210)

Pracoviště a kontakty

Firma:OPTIMA DAX s.r.o., IČ 26842084
Pracoviště:Lazecká 46/3, Lazce, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 15000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, velmi dobrá znalost HW, SW, min. roční praxi v opravách základních desek notebooků a ostatní elektroniky, dovednost odpájení a připájení SMD a BGA součástek, minimálně základy angličtiny (pro orientaci v manuálech a interní komunikaci), pečlivost, svědomitost, samostatnost, praktické zkušenosti s pájením, měřením, rework BGA, znalost polovodičových součástek a schopnost diagnostikovat závadu, orientace v technické dokumentaci a logické myšlení.
POPIS PRÁCE: Opravy notebooků - demontáž notebooku, diagnostika závady, nalezení vadných součástek na základní desce a jejich výměna. Znalost měření různými typy měřicích přístrojů. Dovednost odpájení a připájení SMD a BGA součástek. Dobrá znalost a čtení a orientace v elektronických schématech. Zpětná montáž a test notebooků po opravě. Všechny opravy je nutné provádět pečlivě a svědomitě.
NABÍZÍME: mzda 15.000,- až 40.000,- Kč/měsíc, dle výkonnosti, příjemné moderní prostředí, dynamický kolektiv, práci v jednosměnném provozu, benefity firmy.
Své životopisy spolu s motivačními dopisy zasílejte POUZE na e-mail: [email protected].
Zasláním svého životopisu do společnosti OPTIMA DAX, s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování, použití a uchování Vašich osobních dat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, byla dána přednost jiným uchazečům. Na prodejnu nechoďte, děkujeme za pochopení.

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 10310000797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2813967  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 40000 Kč/měsíc