Senior Recruiter

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pražskou pobočku hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Pozice je vhodná pro zkušeného HR konzultanta, který se nebojí samostatné práce a je připravený předávat zkušenosti pracovně mladším kolegům.

Co bude Vašimi každodenními úkoly?

- pravidelný kontakt se stávajícím portfoliem klientů (tuzemské i zahraniční společnosti) - zjišťování jejich potřeb v oblasti náboru zaměstnanců, rozvoj dlouhodobé spolupráce, poradenství
- kompletní vedení vlastních náborových projektů pro významné tuzemské i zahraniční klienty (převážně technické pozice) – organizování inzertní kampaně, aktivní oslovování vhodných kandidátů, komunikace s uchazeči o zaměstnání, vedení pohovorů, prezentace kandidátů u klientů, osobní příprava kandidátů
- efektivní inzerce pracovních míst
- aktivní komunikace během celého náborového procesu - jak s klienty, tak s kandidáty
- projektový management – komplexní vedení svěřených tuzemských i zahraničních náborových projektů
- strategický rozvoj oddělení s uplatněním vlastních nápadů
- samostatná účast na obchodních schůzkách a networkingových akcích
- sledování aktuální situace na trhu
- spolupráce s kolegy z dalších poboček v ČR
- příležitostné oslovování nových klientů

Co je pro nás důležité?

- zkušenost na obdobné pozici je podmínkou!
- plynulá čeština (slovenština) a aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem je nezbytná - s ohledem na denní komunikaci s rodilými mluvčími
- aktivní přístup k projektům, samostatnost při jejich vedení
- energická osobnost s pozitivním myšlením a smyslem pro humor
- orientace na klienta
- smysl pro obchod a poskytování služeb, pozitivní přístup
- počítačová gramotnost (MS Office, Internet, sociální sítě...)

Co Vám nabídneme?

- základní mzdu + motivačně nastavený bonusový systém (vztahuje se na každý ukončený obchodní případ)
- Multisport kartu
- Sick days
- Admin days
- pružnou pracovní dobu
- neformální „bezstresové“ prostředí
- mobilní telefon i k osobnímu použití
- firemní akce – výlety, teambuildingy
- nápoje a čerstvé ovoce na pracovišti
- kancelář v centru Prahy u Václavského náměstí
- nástup dle dohody

Zaujala Vás naše nabídka?
Zašlete nám svůj aktuální životopis, případně volejte na 731150138.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální agentura.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3411421  Dátum zverejnenia: 5.6.2018