Účetní

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
04.12.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účtování přijatých tuzemských faktur v souladu s platnou legislativou a interními postupy
Kontrola náležitosti účetních dokladů
Tisk, třídění a archivace dokladů
Zodpovědnost za účtování přidělené agendy (cestovní příkazy, cestovní pojištění, pokladna, platební karty…)
Účtování karetních operací
Podílení se na inventarizaci závazků
Spolupráce při měsíční a roční závěrce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní zázemí rostoucí společnosti
Odborné vzdělávání
Pružná pracovní doba
Více času pro osobní život díky týdnu dovolené navíc, nadstandardnímu volnu při důležitých osobních situacích a flexibilní pracovní době
Zdravý životní styl posilujeme volnočasovými poukazy a podporou Vašich společných sportovních aktivit
Jednoduchá vylepšení každodenního života – zaměstnancům poskytujeme dotované stravování, výhodné tarify pro telefony, penzijní připojištění a příspěvek na ubytování
Vzdělávání a rozvoj profesních, jazykových a osobnostních dovedností
Ocenění práce formou ročních bonusů a příspěvku při pracovních výročích

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost se zabývá výrobou zákaznických mechatronických celků, řídicích systémů, rozvaděčů a kabelové konfekce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomický směr

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru,
Praxe v oboru,
Znalost podvojného účetnictví,
Velmi dobrá znalost práce na PC - MS Office, zejména Excel – jednoduché funkce,
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost za svěřenou oblast účetnictví,
AJ popř. NJ na komunikativní úrovni,
Znalost účetního software SAP vítána, není podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3548502  Dátum zverejnenia: 27.11.2018