Strojník stavební techniky pro Banskou Bystricu

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Banskobystrický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
900 - 1 100 EUR/měsícnástup 1000 EUR + 20% odměny + 13. a 14. plat + mnoho benefitů (viz výše)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí a podnikající v oblasti stavební techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Strojník stavební techniky pro Banskou Bystricu a okolí.

Jedná se o lokalitu Banské Bystrice.

Co Vás čeká?

Zajištění funkčností stroje v průběhu nájmu

Opravy a údržba strojů v místě jejich aktuálního nasazení

Výjezdy na zakázky v rámci dané lokality

Vedení příslušné servisní dokumentace a záznamů o údržbě

Odpovědnost za svěřené úkoly v rámci stavby

Kvalitní zákaznický servis - profesionální přístup k zákazníkovi

Správné technické a časové provedení úkolů

Technická práce na stavbách společnosti

Co od Vás očekáváme?

SOU nebo SŠ technického zaměření
Praxe v oboru min. 3roky
Znalost provozu a údržby strojních zařízení (Vibrační / silniční válce, Minirypadla, Rypadlo-nakladače, Manipulátory)
Čtení výkresové dokumentace a práce se strojem dle výkresové dokumentace stavby
Aktivní řidič - ŘP sk.B, C
Obsluha stavebních strojů – strojnické oprávnění na kolová rypadla
Strojnické oprávnění na další skupiny vítána
Ochota cestovat.
Týmová spolupráce i schopnost samostatné práce
Praxe v oboru opravář stavebních strojů výhodou
Profesní průkaz řidiče vítán

Máte-li zájem o tuto pozici, pošlete prosím CV na e-mail: [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

Zázemí stabilního zaměstnavatele, který platí své závazky včas
Práci, při které budete převážně v terénu
Budete součástí profesionálního týmu
Využití kvalitního servisního zázemí
Technické znalosti Vám pomůžeme rozvíjet (pravidelná odborná školení)
Jednosměnný provoz (7-16 h)
Mzda s odměnami a příplatky až 1 300 EUR
Možnost odborných školení, dovolená navíc, cafeteria systém

Informace o náboru

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite nám svoj aktuálny životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Prodej a pronájem nejen stavební techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

technické

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3613814  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/měsícnástup 1000 EUR + 20% odměny + 13. a 14. plat + mnoho benefitů (viz výše)