Technik finální montáže

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Kadaň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 EUR/měsíc1000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta z oblasti Automotive hledáme šikovné zájemce o pozici Technika kvality.

Potřebujete jen středoškolské vzdělání, nějaké zkušenosti z výrobní společnosti - ideálně v automotive - a chuť učit se nové věci.

Pokud vám nic z toho nechybí, tak se nám ozvěte. Dozvíte se více.......

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená navíc, stravenky,příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, bonusy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zakázková výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3661654  Dátum zverejnenia: 12.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/měsíc1000