Mistr ve výrobě

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Beroun, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 - 45 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás technika? Rádi byste se kariérně posunuli, nebo již máte zkušenost s vedoucí pozicí?

Do výrobní společnosti na Berounsku aktuálně hledáme Mistra nástrojárny a údržby. Nastoupíte na nově vytvořenou pozici, na které se organizačně postaráte o chod oddělení, skladu, udržování dokumentace a spolupráci s dalšími odděleními v podniku. Budete mít příležitost vést pohodový tým 5-7 lidí a pracovat ve dvousměnném provozu.

Za to Vám nabídneme volné víkendy, přátelskou atmosféru menší společnosti, odpovídající mzdu a zajímavý balíček benefitů. Vašemu kariérnímu rozvoji mohou přispět i plně hrazené jazykové kurzy.

Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a chcete vyzkoušet něco nového, hledáme právě Vás!

Pošlete nám svůj životopis a dozvíte se více informací. Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost se zabývá výrobou kovových spojovacích součástek do automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3678629  Dátum zverejnenia: 27.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 33 000 - 45 000