Operátor výroby s ubytováním do Mikulova nebo svozem zdarma ze Senice!

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Mikulov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
800 - 1 100 EUR/měsícaž 800 EUR čistého měsíčně + ubytování zdarma + pravidelné zvyšování mzdy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zájemce o manuální práci ve výrobě kabeláže do automobilů pro zahraniční společnost se závodem v Mikulově. Máme i svoz na směny zdarma ze Senice!
Nabízíme:
buď
8 hodinové směny od pondělí do pátku; jeden týden ranní od 6:00 do 14:00, jeden týden odpolední od 14:00 do 22:00 a jeden týden noční od 22:00 do 6:00;
nebo
12 hodinové směny od pondělí do pátku; jeden týden 3 směny a jeden týden 4 směny, ranní od 6:00 do 18:00 a noční od 18:00 do 6:00.
Nabízíme možnost přesčasů vždy v sobotu pro zájemce.
Samozřejmě počet směn v průměru bez přesčasů odpovídá 37,5 hodinám za týden. Přesčasy jsou vítány.
Požadujeme dobrý zdravotní stav.
Jednoduchá práce (nevyžadující předchozí praxi) se zaučením pro muže i ženy.
Nabízíme mzdu až 800 EUR čistého měsíčně + hezké ubytování zdarma.
Praxe v technické výrobě je výhodou.
Při nástupu se dělají dva testy:
- test zručnosti, kdy se skládají malé součástky podle popisu v textu
- test na vyplňování 3 čísel do počítače podle barev (osobní číslo, množství dobrých kusů a množství špatných kusů).
Po nástupu je celý jeden týden školení na práci, takže se vám někdo věnuje a práci vás naučí. Není to složité!
Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím životopis na e-mail:
[email protected] nebo volejte na 00420602645294 - paní Jemelková Andrea.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
Základní mzda od 17650,- po 19950,-Kč podle doby práce a zvládnutí ovládání různých strojů +
500,- Kč docházkový bonus +
výkonnostní prémie až 3300,- Kč +
příplatek za přesčas 35% +
příplatek za víkend 10% +
příplatek za noční 17,- Kč/hod. +
příplatek za odpolední 6,87,- Kč/hod. +
Příplatek za prostředí 8,60,- Kč/hod. +
ubytování zdarma (pěkné a vybavené) +
příspěvky na stravování +
příspěvky na dopravu +
svoz autobusem zdarma ze Senice!

Jediný požadavek je výpis z lékařské dokumentace pro vstupní lékařskou prohlídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou součástek převážně pro automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

jakýkoliv

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota chodit pravidelně do práce na své směny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3685201  Dátum zverejnenia: 3.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/měsícaž 800 EUR čistého měsíčně + ubytování zdarma + pravidelné zvyšování mzdy