Elektromechanik s možností ubytování zdarma

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
210 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Výroba průmyslových rozvaděčů
• Montáž rozvaděčů dle elektroschématu
• Kontrola správnosti provedení dle schématu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Základní mzda: 210 Kč/hod
• Prémie: 10Kč/hod
• Provoz: jednosměnný (pondělí až pátek)
• Stravenky: 60 Kč/ směnu
• Ubytování zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost se zabývá se výrobou elektrických rozvaděčů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektro

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ technického směru, ideálně elektro – vhodné i pro čerstvé absolventy bez praxe
• Odborná způsobilost v elektrotechnice – platná vyhláška č. 50/1978 Sb. §5, §6 nebo vyšší
• Schopnost číst ze schématu
• Manuální zručnost – schopnost smontovat rozvaděč dle elektroschématu
• Pečlivost a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3911548  Dátum zverejnenia: 13.5.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 210 Kč/hod.