Reagujte bez životopisu

IT application support specialist

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Účast na projektu výměny tradingového systému
• Zajištění provozu a rozvoje přidělených aplikací se zaměřením na obchodní systémy
• Řízení dodavatelů v rámci přiřazených aplikací
• Podpora koncových uživatelů a odborných útvarů
• Komunikace se správci systémů třetích stran
• Analýza a řešení incidentů a požadavků
• Spolupráce na zajímavých projektech a také vedení projektů
• Tvorba provozní dokumentace
• Zajištění dodržení SLA parametrů ve svěřené oblasti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti i v této nestabilní době
• Možnost pracovat s moderními technologiemi
• Flexibilní pracovní dobu
• Občasný Home office (Momentálně rozšířený vzhledem k opatřením)

Informace o náboru

• 5 týdnů dovolené, 3 Sick days a navrch 1 den placeného volna na mimořádné události jako je stěhování, účast na vlastní promoci nebo doprovod dítěte do 1. třídy ZŠ
• Flexipass v hodnotě až 15 000 Kč na rok
• nabídka Multisport karty
• Podporujeme rodiny s malými dětmi formou sponzorského daru pro MŠ ve výši 1000 Kč na dítě na měsíc po dobu školního roku
• Příspěvek do penzijně-pojistného programu ve výši až 2 566 Kč měsíčně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost zabývající se mezinárodní a vnitrostátní přepravou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ vzdělání
• Praxe v oboru IT a zkušenost s podporou obchodních aplikací
• Znalost v oblasti tvorby a provozu aplikací
• Znalost komunikačních standardů a databází (především MS SQL)
• Zkušenosti s vedením projektů a řízením dodavatelů
• Komunikace v angličtině i o technických věcech
• Orientace oblasti komunikačních protokolů
• Orientaci v problematice sítí LAN, generování a výměny certifikátů v B2B komunikaci a zabezpečení přenosu dat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4096482  Dátum zverejnenia: 4.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc