Komissziózó / Targoncás (Bosch, Németország)

Orizon GmbH

A munkavégzés helye
Elchingen bei Ulm, Németország
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
9,80 - 14,70 Euró/óra

Tapasztalattal rendelkező raktárosokat/komissziózókat/targoncásokat keresünk a Bosch gyárába Elchingenbe (Dél-Németország).
Feladatok: anyagmozgatás, anyag előkészítés, a gyártás folyamatos ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

- Munkaruhát biztosítunk,
- szállás önköltséges alapon igénybe vehető,
- német munkaszerződés, bejelentés és biztosítás
- hat hetes rendben történő fizetésemelés.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben elég elszántnak érzed magad a külföldi munkára és szeretnéd a német nyelvet még jobban, munka közben elsajátítani, német nyelvű önéletrajzodat a következö e-mail címre várjuk: [email protected]

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

Szakirányú végzettség vagy tapasztalat

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Küszöbszint (B1)

Készségek és személyes tulajdonságok

- kommunikációs szintű német nyelvtudás
- tapasztalat raktári munkában

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Orizon je nezávislá agentúra na nemeckom trhu práce. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Augsburgu, odkial sú administratívne riadené približne 80 pobočiek po celom území Nemecka. Disponujeme dôverou viac ako 9000 pracovníkov.

Hľadáte si prácu, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám?

Orizon Vám pomôže pri jej hľadaní!

S individuálnym poradenstvom a osobnou starostlivosťou nájdeme pre Vás prácu, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať.

Orizon GmbH je jedným z Top-10 najväčších poskytovateľov personálnych služieb v Nemecku.
Ako jeden z lídrov pre poskytovanie personálnych služieb na Nemeckom trhu pre malé a stredné spoločnosti, poskytujeme naším renomovaným partnerom špecialistov a vedúcich pracovníkov vo všetkých profesijnich oblastiach.

Nájdite si s nami svoje miesto!
ID: 3026047  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,80 - 14,70 Euró/óra