Vývojový inženýr software - Embedded Software Developer (m/ž/d) - Německo

Orizon GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
9/2022 - 11/2022
Mzdové podmínky (brutto)
3 900 - 5 500 EUR/měsícKonkrétněji při náborovém procsesu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vývoj konceptů pro inovativní IoT-Tracking a monitoring-produkty
- programování webových portálů a cloudových řešení (JAVA, programování a správa databází)
- vývoj aplikačních řešení (JAVA) pro aplikace IoT
- tvorba vyhodnocovacích a řídicích programů PC (DELPHI)
- koncepce a optimalizace grafických uživatelských rozhraní (UI)
- vývoj softwarových požadavků a specifikací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- firemní E-kola k bezplatnému zapůjčení k privátním účelům
- flexibilní pracovní doba
- podpora vlastní iniciativy v dalším vzdělávání
- přspěvky na dovolenou a na Vánoce
- prémie za úspěšnou realizaci projektů
- pravidelné firemní akce jako je společné grilování či sportovní zážitky
- káva, čaj či minerálka - vždy zdarma k dispozici
- využívání nejmodernějších technologií

Informace o náboru

Pracovní smlouvu uzavřou vhodní uchazeči a uchazečky buď s naší firmou ORIZON GmbH (agenturní zaměstnávání) nebo přímo s naším zákazníkem (zprostředkován zaměstnance).

Pracovní doba je 39h/týden (plný pracovní úvazek).

Ať už se k cíli dostanete tou či onou cestou, bude pro Vás personální společnost ORIZON spolehlivým průvodcem a partnerem. U našeho renomovaného klienta Vás pak čeká výjimečné pracovní prostředí s výbornou profesní perspektivou.

Neváhejte a zašlete nám váš aktuální životopis v němčině nebo angličtině - a nebojte se, pravopisné chyby nehodnotíme! :-)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Náš klient je součástí mezinárodně působící high-tech průmyslové skupiny v oblasti sofistikované mikroelektroniky a elektronických služeb. S více než 2300 zaměstnanci ve 12 výrobních závodech dodává skupina svým zákazníkům po celém světě vysoce kvalitní řešení šitá na míru.

V závodě v Drážďanech pracuje přes 100 zaměstnanců na výrobě elektronických sestav a podporuje své zákazníky v sériové realizaci jejich nápadu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

informatika, informační technolgie, systémové inženýrství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené VŠ vzdělání v oboru elektroniky, automatizační techniky, informatiky
- víceleté praktické zkušenosti z výše uvedených činností s těžištěm v programování
- znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (min. B1)
- velmi dobrá znalost anglického jazyka pro komunikaci v oboru
- ochota převzít odpovědnost
- schopnost hledat konstruktivní řešení
- ochota pracovat dlouhodobě v Německu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ORIZON GmbH: Uns vertrauen jährlich mehr als 100.000 Bewerber - und was ist mit Ihnen?
Orizon gehört mit bundesweit ca. 100 Standorten zu den Top Ten Personaldienstleistern in Deutschland. Wir sind laut FOCUS Deutschlands BESTER MITTELSTANDSDIENSTLEISTER 2021 und erhalten eine Top Bewertung auf Kununu. Seit 2017 ist Orizon zudem Teil des japanischen Konzerns Outsourcing Inc., welcher zu den führenden Unternehmensgruppen im Personaldienstleistungssegment weltweit zählt. Mit langjähriger Erfahrung, Qualitätsbewusstsein und Professionalität unterstützen wir unsere namhaften Kunden als strategischer Partner in allen Fragen rund um das Thema Personalmanagement.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4352268  Dátum zverejnenia: 22.7.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 3 900 EUR/měsíc